Ref 09660358

Prezent Superman

14,90 
Disponible

Mój produkt w szczegółach

Woda toaletowa 50 ML + Żel musujący 3 w 1 300 ml + Pudełko na przekąski

Woda toaletowa : Perfumy JABŁKO GUSTOWNE, 93% składników pochodzenia naturalnego
Środki ostrożności: od 3 lat. Używać pod nadzorem dorosłych

Żel musujący 3 w 1 : Ciało, Włosy, Kąpiel. Zapach Owocowy. Czyści skórę i włosy dzieci. Można używać jako pianę do kąpieli. Zapobiega plątaniu włosów. Nie szczypie w oczy. 98% składników pochodzenia naturalnego. Ten żel może rozjaśniać i zagęszczać się w niskiej temperaturze. Nie wpływa to na jego skuteczność. Środki ostrożności: w przypadku kontaktu z oczami, obficie spłukać. Trzymać z dala od dzieci.

Pudełko na przekąski : 100% PP. Myć przed pierwszym użyciem. Nie nadaje się do zmywarki ani mikrofalówki. Sprawdzić stan produktu przed podaniem dziecku. Natychmiast wyrzucić produkt, gdy jest uszkodzony. Zachować informacje do późniejszego użytku. Karton pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony.

Właściwości

Woda toaletowa:

  • Delikatnie perfumowana

Piana do kąpieli 3 w 1 :

  • Do ciała, włosów i kąpieli
Udowodniona skuteczność

Zaprojektowane, wyprodukowane i zapakowane we Francji

 

Skład

Woda toaletowa:
SKŁADNIKI : Alkohol Denat., Aqua, Perfum, Olejek Juniperus Virginiana

Piana do kąpieli 3 w 1:
SKŁADNIKI : Aqua, Sodium Coco-Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Decyl Glucoside, Perfum, Sodium Benzoate, Kwas cytrynowy, Potassium Sorbate, Polyquaternium-10, Gliceryna, Ekstrakt z owoców Prunus Armeniaca, Wodorotlenek sodu, CI 42090, CI 17200

Porady dotyczące aplikacji

Woda toaletowa:
Spryskać na skórę

Opinie naszej społeczności

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Zapach
Tekstura
Stosunek jakości do ceny
Wydajność
Następne komentarze >>
Wyraź swoją opinię na temat tego produktu

Możesz także polubić...